Městys Boleradice

Vedení městyse Boleradice naše aktivity podporuje. Spolupracujeme na přípravě a realizaci projektů související s obnovou i údržbou cest, výsadbou stromů a rozvojem okolí obce. Děkujeme za konstruktivní a plodnou spolupráci.

Nadace partnerství

Nadace partnersví nám pomáhá především finančně a náš spolek zase “ na oplátku“ pomáhá se splněním cíle na výsadbu 10 milionů stromů. Děkujeme.

Naši dárci

Lidé, kteří mají vztah k přírodě nebo Boleradicím a není jim lhostejné, jak udržujeme a rozvíjíme naše životní prostředí, jsou naši podporovatelé a pomocníci a jako tací jsou pro náše aktivity nejdůležitější. Děkujeme všem.

Zeči spol. s r.o.

Společnost Zeči hospodaří na většině zemědělské půdy v okolí Boleradic. V rámci každéno našeho projektu společně diskutujeme způsob jeho realizace, aby obě strany mohli realizovat svá poslání. Děkujeme vedení společnosti Zeči, že nám pomáhá a vychází vstřic při realizaci našich projektů.

Vinařství Šlancar

Náš partner, který pomáhá kde to je potřeba. Vinohradnictví a vinařství disponuje technikou a skvělými lidmi, kteří jsou připraveni pomoci.

Stromodoktor

Náš partner Pavel Colledani je odborník v oblasti péče o stromy. Poskytuje nám cenné poradenství při péči o naše stromy. Děkujeme.

POLYPLAST, s.r.o.

Společnost Polyplast nám pronajala prostory pro uskladnění nářadí, materiálu a vozidel pro potřeby realizace našich činností. Velmi nám tato pomoc pomohla a vážíme si této podpory. Děkujeme.

Modrohorské Humno, s.r.o.

Náš partner pro zemědělskou a dopravní techniku. Děkujeme za podporu, poradenství a cenová zvýhodnění.